Wie is wie bij CO WE BE ?

Mark Bontinck

Voorzitter

mark.bontinck@cowebe.be

Karel Coolens - Boekhouder - karel.coolens@cowebe.be

Marianne Sette - Dienst Boekhouding - marianne.sette@cowebe.be

Linda Spriet - Dienst BTW - linda.spriet@cowebe.be

Chantal Baudoncq - Dienst BTW - chantal.baudoncq@cowebe.be

Vic Vandaele - Dienst boekhouding / BTW - vic.vandaele@cowebe.be

nieuws

  • Nieuwe leurkaarten vanaf 1 april 2013Lees meer »
  • Ingrijpende nieuwe regeling voor 2013! - InlichtingsficheLees meer »
  • Ingrijpende nieuwe regeling voor 2013! - BTW-aftrek voor bedrijfswagensLees meer »
  • Ingrijpende nieuwe regeling voor 2013! - De nieuwe btw-factureringsregelsLees meer »

openingsuren

Onze burelen zijn tijdens de werkdagen open van 8u. tot 12u. en van 13u. tot 17u. uitgezonderd woensdag-en vrijdagnamiddag.

of

U kan steeds een afspraak maken:

051 40 24 31

cowebe@kmonet.be